McAfee çözümlerini Grant ile veya Trial olarak indirme

0
1024
McAfee

McAfee çözümlerini indirmek için eğer aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz.

1-Mcafee Müşterileri için:

Bir arama moturuna “Mcafee Product Downloand” yazarak Grant Number bilgisi ile ürünlerinizi indirebilirsiniz.

Grant Number: McAfee ürünleri satın aldığınızda partnerden gelen ya da McAfee ‘den size iletilen Lisans PDF içerisinde bulabilirsiniz. Toplamda iki tip grant numarası bulunur. Örneğin

  • 12345678-NAI Bu şekildeki numaralar McAfee müşterileri için olan Grant Numaralarıdır. Eğer McAfee müşterisi iseniz size gelen Grant Number NAI ile biten formatta olmalıdır.
  • 123456-PS şeklinde olanlar ise McAfee partnerlerine ait grant numarası yazım sentaksını gösterir.

Direk olarak McAfee sayfasına erişimek için aşağıdaki link de size yardımcı olacaktır.

https://www.mcafee.com/enterprise/en-us/downloads/my-products.html

Sayfaya ilerlediğinizde grant numarası bilgisini ve lisansa ilişkilendirilmiş e-posta adresini girilmesini ister. Bu bilgileri doğru olarak belirtiğinizde bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Doğru bilgiler ile giriş yaptığınızda Grant Numaranıza atanmış bütün ürünleri yani satın aldığınız ve lisansa sahip olduğunuz ürünleri görebilir ve sol taraftaki filtreler yardımıyla istediğiniz çözümü indirebilirsiniz.

Ya da sayfanın biraz daha aşağısına inerek yine tüm çözümleri başka bir görünüm ile görebilir ve indirmek için doğru adrese ilerleyebilirsiniz.

2-McAfee müşteri olmayıp deneme sürümlerini indirmek için;

Eğer McAfee müşterisi değilseniz, ürünleri en az 90 gün süre ile deneyebilirsiniz, bunun için aşağıdaki adresi takip ederek dilediğiniz ürünün deneme sürümünü indirebilmeniz mümkün.

https://www.mcafee.com/enterprise/en-us/downloads/trials.html

Dilediğiniz ürüne download seçeneği ile indirmek istediğinizde, kısa bir form (Trial Software Registration) doldurmanızı isteyerek ürünü temin etmenizi sağlayacaktır.

Soru ve yorumlarınız için yorum ekleme alanını kullanabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz